Strona Główna
Nawigacja
Strona Główna
Cele
Dyżury
Kontakt
Zarząd
Partnerzy
Darczyńcy
Projekty
Publikacje
Szkolenia
Kalendarium
Dokumenty
Sprawozdania
Wyróżnienia
Napisali o nas
Galeria
Nasza Ekipa
Uczę sie i pomagam
Uczę się i pomagam
Jubileusz
10 lecie "Przystanku"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Anioły Wolontariatu 2017Zadanie publiczne
pn. „Anioły Wolontariatu 2017”


wspierane przez
Prezydenta Miasta Ruda Śląska

w okresie od 20.09.2017r. do 18.12.2017r
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży "Przystanek" ma zaszczyt zaprosić Państwa na Galę Aniołów Wolontariatu 2017 - konferencję podsumowującą zadanie publiczne pn. "Anioły Wolontariatu 2017”. Podczas konferencji zostaną rozdane Anioły Wolontariatu dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i organizacji działających na terenie Miasta Ruda Śląska.

Już dziś mogą Państwo wyróżnić swojego wolontariusza lub/i organizację.
Zgłoszenie nominacji mija 22.10.2017.
Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy w załącznikach.

Konferencja odbędzie się w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach (ul. Kokota 170, 41-711 Ruda Śląska) dnia 08 grudnia 2017 r. o godz. 17.00.

Na imprezę zostały zaproszone lokalne i regionalne media. Ze względów organizacyjnych, oraz z powodu rangi tej imprezy, prosimy uprzejmie o potwierdzenie swojej obecności.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, będzie otrzymanie zwrotnego e-maila.


Z poważaniem
Anna Szymańska - wiceprezes zarządu
tel. 502 301 726, e-mail: przystanek1@op.pl


Opis Zadania

Projekt polega na zorganizowaniu konkursu „Anioł Wolontariatu 2017”, a także konferencji tematycznej, z okazji Światowego Dnia Wolontariusza (Gali Aniołów Wolontariatu),podczas której zostaną nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze i organizacje wspierające wolontariat na terenie miasta Ruda Śląska. Laureaci wyłonieni zostaną w oparciu o zorganizowany konkurs (zgodnie z utworzonym regulaminem konkursu).
Doświadczenia „Przystanku” w zakresie działań związanych z wolontariatem, które prowadził podczas realizacji poprzednich zadań publicznych ( "Upowszechnianie idei wolontariatu oraz aktywizacja środowiska lokalnego wokół działalności wolontarystycznej na terenie Rudy Śląskiej” realizowanego w latach 2012-2016),wskazują nadal na wielką potrzebę organizowania w/w imprezy. Rudzka Gala Aniołów Wolontariatu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Każdego roku otrzymujemy coraz większą liczbę zgłoszeń osób pragnących wziąć udział w/w Gali, a także powiększa się grono kandydatur konkursowych o tytuł Anioła Roku. Najlepszą formą motywacji, prócz uśmiechu osoby z którą się pracuje, jest nagroda i docenienie. Rudzcy wolontariusze mimo iż pracują bezinteresownie i z potrzeby własnego serca, potrzebują choć raz w roku poczuć się najważniejszymi mieszkańcami naszego miasta. Taką możliwość daje im zorganizowany konkurs „”Anioł Wolontariatu” i Konferencja- Gala Aniołów Wolontariatu.

Koordynator projektu: Anna Szymańska

tel. 502-301-726, e-mail:szymanskaanna@interia.plFormularz zgłoszenia na konferencję

Regulamin

Karta nominacyjna


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu